Volná pracovní místa

Přijmeme do svého týmu:

  • vedoucího sociální služby – pracovníka v sociálních službách Domova pro osoby se zdravotním postižením  (děti).  Bližší informace poskytne paní Helena Šmídová, tel.: 724 410 232 nebo helena.smidova@cchm.cz.
  • pracovníky v sociálních službách na celý úvazek do směnného provozu služby Domova pro osoby se zdravotním postižením (děti). Bližší informace poskytne paní Helena Šmídová, tel.: 724 410 232 nebo helena.smidova@cchm.cz.
  • speciálního pedagoga na celý úvazek do směnného provozu na pozici vychovatele dětí v bytě. Požadované vzdělání vysokoškolské dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů, nebo vyšším odborným vzděláním získaným ukončením akreditovaného vzdělávacího programu vyšší odborné školy v oboru vzdělání zaměřeném na speciální pedagogiku, nebo středoškolské rozšířené o kurzy VŠ (kurz vychovatelství, kurz pedagog volného času, kurz sociální pedagogiky, nebo kurz speciální pedagogiky).
    Bližší informace poskytne paní Helena Šmídová, tel.: 724 410 232 nebo helena.smidova@cchm.cz. Náplní práce je vychovatelská a pedagogická práce s dětmi od 1 roku do cca 12 let, spoluúčast na utváření individuálního plánu dítěte během pobytu, zajištění každodenního chodu domácnosti (vaření, nákupy, praní apod.), vytváření a realizování celodenního programu pro děti, doprovody dětí zejména do školky a školy.
  • pracovníky/pracovnice na pozici osoby v přímé péči do směnného provozu v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc DDCHM na hlavní pracovní poměr. Požadované vzdělání dle  zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně – právní ochraně dětí, podmínkou zkušennost práce s dětmi, výhodou pedagogické nebo zdravotní vzdělání, dále trestní bezúhonnost a vlídný trpělivý přístup k dětem. Bližší informace poskytne paní Helena Šmídová (administrativně personální pracovník)  tel.: 724 410 232 nebo email: helena.smidova@cchm.cz